Bransoletki silikonowe

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Bransoletki silikonowe

Silikonowa bransoletki, skąd moda na nie?

Historia tych bransoletek związana jest z wiekiem bólem i żalem, a zarazem nadzieją. Początki bransoletek silikonowych związane są z akcją fundacji  Live Strong (Żyj Mocno) w 1996 roku.  Fundacja, chcąc wesprzeć sportowca Lance Armstronga, u którego wykryto raka jąder, wymyśliła akcje bransoletek. Żółty kolor bransoletki nawiązywał do jego koszulki. Dzięki temu, że jest to najbardziej rozpoznawalny kolarz na całym świecie bransoletki zyskały bardzo duża popularność. Niski koszt produkcji gadżetu oraz niezwykły rozgłos, wpłynęła na ich użycie w wielu innych kampaniach na całym świecie. Znaleziono różne zastosowanie do nich miedzy innymi w akcjach promocyjnych oraz charytatywnych. Moda na silikonowe bransoletki nie przemija. Cały czas dobrze funkcjonowały i funkcjonują nadal na rynku. Zezoon wykorzystał je jako biżuterię ozdobną, ale może nadać bransoletce większe znaczenie!

Dlaczego bransoletki silikonowe?

Pisząc o bransoletkach  silikonowych nie mamy na myśli tych najbardziej pospolitych! Bransoletki od Zezoon prezentują się bardzo elegancko. Wykonane z silikonu, który jest trwały i elastyczny, a w dodatku ozdobny. Silikonowe bransoletki dostępne są w czterech kolorach:  żółty, pomarańczowy, niebieski oraz biały. Osiągalne są również klasyczne całe czarne. Każdy z kolorów ma czarne obramowanie co nadaje bransoletce charakteru.  Długość każdej bransoletki to 20 cm. Zapięcie oraz dodatkowy elementy ozdobny bransoletki jest ze stali chirurgicznej. Możemy mieć pewność, że nie będzie ona uczulać, ani czernieć. Dodatkowym atutem bransoletki jest możliwość własnego graweru. Zezoon może zaproponować Tobie projekty graweru, jeśli brak Ci pomysłu. Wystarczy tylko do nas napisać. Często Nasi klienci grawerują imię swojego partnera albo ważna dla nich datę. 

Bransoletki silikonowe idealne na prezent!

Chcesz zaskoczyć swoja bliską osobę? Bransoletki silikonowe świetnie sprawdzą się jako specjalizowana biżuteria. Koniec z nietrafionymi i nudnymi upominkami. Zakupiony prezent w Zezoon zaskoczy obdarowana osobę. Dzięki Tobie prezent stanie się niepowtarzalny i zyskuje cząstkę Ciebie. Silikonowe bransoletki nie będą się gryzły z inną biżuterią, nie bójmy się wyróżnić! Możesz zakupić dwie bransoletki, jedną dla Ciebie, druga dla Twojego partnera. Dużo par praktykuje takie noszenie biżuterii, które jednoczy ich jeszcze mocniej. W dodatku za niewielkie pieniądze otrzymasz bransoletki silikonowe, które zawsze są w modzie. Zatem nie krępuj się i zamów już teraz! 

Bransoletki silikonowe jako idealny dodatek do stylizacji!

Bransoletki są uniesex, oznacz to, że są dla kobiet jak i mężczyzn. Jako biżuteria jest ładna i wygodna. Co zapewnia, że będziesz ją nosić codziennie. Czy ubierasz jeansy i kurtkę skórzaną czy koszulę i garnitur, bransoletka idealnie strzeli się jako dodatek. Chcesz się trochę wyróżnić? Wybierz bransoletkę z kolorem. Jak wolisz klasykę? Wybierz bransoletkę czarną. Dodaj swój grawer i ciesz się biżuteria od Zezoon.

Reklama zbierz swoja oryginalna talie kolekcjonarskich kart żuzlowych