Muchy drewniane

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Muchy drewniane

Drewniana mucha na ważne okazje

Drewniana mucha to dodatek, element galanterii męskiej, łączący w sobie klasyczną elegancję z nowoczesnością. Spośród wielu różnych wzorów i kolorów dostępnych w naszym sklepie, najbardziej wymagający mężczyzna podążający za nowymi trendami wybierze produkt dopasowany do swoich potrzeb. Akcesorium to pasuje do każdego, bez względu na wiek, kto chciałby w pozytywny sposób wyróżnić się z tłumu. Stąd drewniana muszka do garnituru bardzo często jest dodatkiem pana młodego na jego własnym ślubie. Stanowi ona również idealny prezent, na przykład z okazji osiemnastych urodzin.

Zalety drewnianych muszek

Muchy drewniane coraz częściej stają się elementami męskich stylizacji, ponieważ mają wiele zalet. W przeciwieństwie do materiałowych dodatków nie mną się one i nie gniotą. Dzięki temu mężczyzna wybierający to akcesorium nie musi stale myśleć o jego kontrolowaniu, aby poprawić je w przypadku nieeleganckiego wyglądu. Ponadto drewniana muszka do garnituru posiada system regulacji, dzięki któremu znacznie łatwiej ją założyć i ściągnąć. Nie jest konieczne wiązanie jej, co często bywa dla mężczyzn uciążliwe podczas korzystania z klasycznych dodatków tego typu lub krawatów. Wiele osób wybiera ją również ze względu na walory estetyczne. Mucha z drewna jest bardzo elegancka, a także wpisuje się w obecne trendy związane z ekologią.

Do czego pasują muchy drewniane?

Drewno to coraz popularniejszy materiał do wytwarzania dodatków. Być może właśnie dlatego drewniane muszki to coraz powszechniejszy widok. Nie są one przeznaczone jedynie do noszenia wraz z garniturem. Pasują również do stylizacji casualowych . Randka, impreza rodzinna, a także spotkanie w gronie współpracowników to tylko nieliczne z okazji, podczas których ten dodatek sprawdzi się idealnie. Jeśli chodzi o bardziej niecodzienne wydarzenia, kiedy przyda się drewniana mucha, ślub jest niewątpliwie jednym z nich. Element ten stanowi świetne akcesorium dla pana młodego, szczególnie jeśli zorganizowany został ślub w konkretnym stylu, pasującym do takiego rozwiązania. Muchy z drewna są sprzedawane w różnych kolorach i wzorach, dzięki czemu z łatwością uda się znaleźć najodpowiedniejszą wersję.

Drewniana muszka do garnituru na prezent

Wiele osób decyduje się na zakup drewnianej muszki na prezent. Może ona stanowić idealny dodatek do butelki dobrego alkoholu dla chłopaka, który skończył właśnie osiemnaście lat. Drewniane muszki posiadają różne wzory, np. pająka czy orła, a także wycinane są w kształt wąsów, strzałek lub inny. Pozwala to na znalezienie alternatywy najbardziej pasującej do osoby obdarowywanej. Muszkę taką można również podarować koledze, który otrzymał awans w pracy lub zdecydował na założenie własnej firmy. Choć to niecodzienny upominek, coraz więcej osób decyduje się właśnie na wybór muchy drewnianej jako podarunku dla mężczyzny z bliskiego otoczenia. Czasami wybierają ją także uczniowie, którzy na zakończenie nauki chcą ofiarować wyjątkowy prezent swojemu wychowawcy. Okazji jest naprawdę wiele.

Ręcznie wykonywane drewniane muszki

Dlaczego warto zdecydować się na zakup ręcznie wykonanej drewnianej muchy? Powodów jest wiele, a najważniejszy z nich to niepowtarzalność dodatku. Zakup produktu wykonanego ręcznie to gwarancja posiadania przedmiotu unikatowego, jedynego w swoim rodzaju. Muchy drewniane nie stanowią wyjątku od tej reguły. Tworzone przez osoby zajmujące się fachem od dłuższego czasu, charakteryzują się również starannym wykonaniem oraz trwałością, której często nie zapewniają produkty z fabryk. W związku z tym warto zdecydować się właśnie na dodatek tego rodzaju wykonany ręcznie.

Reklama zbierz swoja oryginalna talie kolekcjonarskich kart żuzlowych