Blog - co nowego? - zezoon.pl

Bransoletki ze skóry. Jak dbać o skórzaną biżuterię?

Skórzana biżuteria niemal nie wychodzi z mody, dzięki czemu można ją nosić przez wiele lat. Ale jak o nią zadbać, aby była zawsze jak nowa?

Gadżety Żużlowe

Jakie są najważniejsze dane każdego kibica żużlowego? Jego imię, nazwisko i nazwa klubu żużlowego. Jeżeli adrenalina żużlowych emocji udziela się i Tobie, doskonale to rozumiesz. Właśnie dlatego warto dodać do swojej kolekcji kilka gadżetów. Małe dodatki tatuują więź z ulubionym klubem. Sprawiają wiele radości. Cieszą oko i serce każdego kibica. Zobacz, jakie propozycje przygotowaliśmy dla Ciebie.

Odzież męska

Co mówi o Tobie Twoja szafa? Być może po jej otwarciu odpowiedź na to pytanie nie będzie wcale taka oczywista. Pod stertą ubrań casualowych, znajdzie się kilka perełek na specjalne okazje. Obok męskich ciuchów stawiających na wygodną codzienność, moszczą się klasyczne koszule slim fit i eleganckie spodnie. W garderobie tej znajdziesz zestawienia modne na co dzień, ale także stroje idealne do biura. Nie jest to odzież męska Everymana. Nie pasuje tutaj określenie „garderoba Jamesa Bonda”. Ale w szafie tej mieści się jedno krótkie słowo, które stanowi idealną charakterystykę: TY. Rozsmakuj się w naszych propozycjach. Dopasuj je do siebie.

Galanteria

Stwierdzenie, że dodatki do ubrań to temat zarezerwowany dla pań jest błędne. Każdy mężczyzna wie, że diabeł tkwi w szczegółach. Potwierdzeniem są zmiany, które obserwujemy w modzie męskiej. W ostatnich dziesięcioleciach dotyczyło to również akcesoriów. Dodatki ponownie rozgościły się w męskich garderobach. Panowie docenili je za funkcjonalność i świeżość, jaką wnoszą do współczesnych trendów.