Jakie są najważniejsze dane każdego kibica żużlowego? Jego imię, nazwisko i nazwa klubu żużlowego. Jeżeli adrenalina żużlowych emocji udziela się i Tobie, doskonale to rozumiesz. Właśnie dlatego warto dodać do swojej kolekcji kilka gadżetów. Małe dodatki tatuują więź z ulubionym klubem. Sprawiają wiele radości. Cieszą oko i serce każdego kibica. Zobacz, jakie propozycje przygotowaliśmy dla Ciebie.

Ruch jest nie tylko potrzebny, ale również modny. Właśnie dlatego zyskuje coraz więcej zwolenników. Wiąże się to nie tylko z potrzebą utrzymania doskonałej kondycji. Dzisiaj ten, kto się rusza dba o swoje zdrowie, sylwetkę i doskonałe samopoczucie. Ludzie chętniej uprawiają sport. W związku z tym rośnie zapotrzebowanie na odpowiedni asortyment. W tej kategorii mieszczą się gadżety sportowe, które z pewnością przydadzą się każdemu sportowcowi, niezależnie od stopnia zaawansowania.

W naszej ofercie odnajdziecie breloki, nieśmiertelniki, bransoletki, kubki i maseczki. Są to produkty, które możesz wykorzystać, by poprawić widoczność swojej firmy. Gadżet sportowy z logo, odpowiednim hasłem lub prostą grafiką, to doskonała reklama, za którą nie zapłacisz wiele. Sam zdecyduj, które produkty okażą się najbardziej trafione w gusty Twoich klientów.

BRELOKI

Brelok jest gadżetem dla każdego. Używamy go na co dzień, przy zwykłych czynnościach. To maleństwo skraca czas poszukiwania kluczy w czeluściach kobiecych torebek. Panowie często łączą je z zestawem kluczy samochodowych. Dlatego warto powiązać je ze sportową pasją. Dzięki temu poza funkcją praktyczną, będzie cieszył oko każdego kibica.

NIEŚMIERTELNIKI

Nieśmiertelnik to niepozorny kawałek metalu, na którym wybija się istotne informacje. Jego funkcja zawsze wiązała się z identyfikacją. Dlatego warto powiązać nieśmiertelniki ze sportem. Dzięki temu staną się biżuterią sentymentalną. Dog tag z logo ulubionej drużyny sportowej to prezent, który cieszy się niesłabnącą popularnością wśród kibiców.

BRANSOLETKI

Poszukujesz biżuterii, która sprawdzi się zarówno dla mężczyzn i dla kobiet? Gadżetu łączącego w sobie sportową pasję, wygodę i oryginalność? Doskonale trafiłeś! Bransoletki dostępne w ofercie naszego sklepu łączą w sobie wszystkie te cechy. Coraz częściej stają się uzupełnieniem stylizacji sportowych, casualowych i eleganckich. A jeżeli do tego sentymentalnie wiążą Cię np. z ukochanym klubem lub drużyną, to wzrasta ich wartość sentymentalna. Nie sądzisz?

KUBKI

Czy dasz się zaprosić na kawę ze swoim faworytem sportowym? A może wolisz napić się z nim gorącej herbaty? W większości przypadków odpowiedź będzie twierdząca. Dobre wieści brzmią, że nie musisz na to poświęcić rocznej pensji. Wystarczy zamówić kubek z wizerunkiem lub logo ulubionej drużyny, by dreszczyk sportowych emocji towarzyszył Ci na co dzień. Koniecznie zerknij na nasze propozycje!

MASECZKI

Codzienna stylizacja została wzbogacona o nowy element - maseczkę. Stała się elementem, z którego korzystają ludzie bez względu na wiek czy płeć. Korzystanie z niej jest wymogiem, który omija kwestie modowe. Dlatego maseczki noszą biznesmeni w garniturach, osoby mijane na ulicach i sportowcy. Warto zadbać, żeby ten element garderoby miał charakter. Wystarczy nadać jej nieco sportowego sznytu. Zresztą oceńcie sami!