Galanteria

KRAWATY

Co musisz zrobić, by wyglądać elegancko? Tę odpowiedź z pewnością znał Oskar Wilde. Wielokrotnie zaznaczał, że odpowiednio dobrany i związany krawat, to pierwsze poważne kroki w życiu mężczyzny. Tak, dobrze czytasz! Ten prosty dodatek zmienia nieformalny styl w bardziej oficjalny. Właśnie dlatego warto go mieć w swojej szafie. Będzie kropką nad „i” do koszuli. Sprawi, że poczujesz się elegancki. Ale to nie wszystkie zalety wynikające z noszenia krawata. Jest to element garderoby, który wzbudza zaufanie, co z kolei znacznie ułatwia prowadzenie biznesu. Dlatego wybierajcie do woli!

PASKI

Podstawową funkcją paska jest utrzymanie spodni na miejscu. Zakładając go unikniesz krępujących sytuacji. Dodatek ten coraz częściej jest wykorzystywany jako ozdoba. Sprawdza się zarówno w formalnych stylizacjach jak i w mniej oficjalnych okolicznościach. Zatem idealnie pasuje do spodni garniturowych, ale zakłada się go także do jeansów. W dodatku jest to element, który nigdy nie wychodzi z mody. Sprawdź, jakie modele mamy w swojej ofercie i stwórz stylizację idealną na każdą okazję!

MUSZKI

Koleżanką krawata jest mucha. Kiedyś ubierano ją na bale i wesela jako dopełnienie eleganckiego fraka. Obecnie panowie coraz częściej wybierają muchę jako dodatek do stroju codziennego. Wśród osób młodych obserwuje się nawet porzucenie „męskich zwisów” krawatowych na rzecz wyszukanych muszek. Dlaczego? Na to pytanie z łatwością odpowie każdy, kto ma choć jedną muchę w swojej kolekcji. Dodatek ten dodaje charakteru każdej stylizacji. Dlatego śmiało, łącz go z rozpinanym swetrem, sportową marynarką lub luźną koszulą.

SPINKI DO KOSZUL

Stare powiedzenie głosi, że małe jest piękne. Wiele w tym prawdy. Szczególnie, gdy słowa te rozpatruje się w kontekście męskich spinek do koszul. Są to najmniejsze akcesoria męskie. W eleganckiej stylizacji stanowią wisienkę na torcie. Coraz częściej się zdarza, że spinki nawiązują do poszetki lub współgrają z kontrowersyjną muchą. Niekiedy podkreślają ciekawą pasję mężczyzny lub wyrażają jego emocje. Które maleństwa z naszej oferty najlepiej do Ciebie pasują?