Odzież męska

Co mówi o Tobie Twoja szafa? Być może po jej otwarciu odpowiedź na to pytanie nie będzie wcale taka oczywista. Pod stertą ubrań casualowych, znajdzie się kilka perełek na specjalne okazje. Obok męskich ciuchów stawiających na wygodną codzienność, moszczą się klasyczne koszule slim fit i eleganckie spodnie. W garderobie tej znajdziesz zestawienia modne na co dzień, ale także stroje idealne do biura. Nie jest to odzież męska Everymana. Nie pasuje tutaj określenie „garderoba Jamesa Bonda”. Ale w szafie tej mieści się jedno krótkie słowo, które stanowi idealną charakterystykę: TY. Rozsmakuj się w naszych propozycjach. Dopasuj je do siebie.

POLO

Polo to klasyk. Jego historia jest ściśle związana ze sportem. Koszulka ta wywodzi się wprost z kortu tenisowego. Rozgościła się w modzie na tyle, że znajdziemy ją niemalże w każdej męskiej szafie. Cechy, które do niej przekonują to: minimalizm oraz elegancki luz. Panowie łączą ją z szortami, chinosami lub zwykłymi jeansami. W każdej z tych wersji mężczyzna prezentuje się znakomicie.

SWETRY

Sweter męski to dość obszerny temat. Obecnie ten element garderoby przestaje być postrzegany jedynie jako warstwa ocieplenia. Jego funkcje zmieniają się w zależności od kroju i materiału, z którego jest wykonany. Doskonale sprawdza się w stylizacjach codziennych. Jest wygodny, ciepły i z powodzeniem zastępuje obszerną bluzę. Jednakże niektórzy panowie wybierają swetry jako alternatywę marynarki. Modę tą rozpowszechnili Włosi. To oni upodobali sobie noszenie koszuli, krawata i swetra, co z powodzeniem przeniknęło do mody w Polsce. A Ty, jak nosisz sweter?