ZESTAW SPEEDWAY TEA - CYTRYNOWA SENCHA + KUBEK
  • ZESTAW SPEEDWAY TEA - CYTRYNOWA SENCHA + KUBEK
  • ZESTAW SPEEDWAY TEA - HERBATA CYTRYNOWA SENCHA + KUBEK

ZESTAW SPEEDWAY TEA - HERBATA CYTRYNOWA SENCHA + KUBEK

43,99 zł

NOWOŚĆ!

Specjalny zestaw dla wszystkich fanów żużla! Herbata jest unikatowa, dostępna tylko w naszym sklepie.

Masa netto 70 g + kubek żużlowy 300 ml. Kubek ceramiczny, najwyższej jakości!

CYTRYNOWA SENCHA to perła wśród herbat, najlepsza i najwspanialsza pośród herbat zielonych. Receptura i sposób wytwarzania suszu do tego wywaru pochodzi z Japonii, w której spożywanie herbaty jest swoistym rytuałem. W tym konkretnym przypadku nie tylko proces parzenia, podawania i spożywania jest ściśle określony. Prawdziwa Sencha to napój przygotowany z liści najwyższej jakości Sencha Superior First Flush zbieranych w pierwszych dniach wiosny na półkuli północnej – z pierwszego (z pięciu sezonowych) zbioru.

dostawa w 2-3 dni

Prezent to coś więcej niż rzecz zapakowana w ozdobny papier. Dlaczego? Powodów jest kilka. Prezent wywołuje emocje. Sprawia, że obdarowywany czuje się wyjątkowo. Potrafi też pozytywnie zaskoczyć i doprowadzić do łez. Ale dla wielu z Was jest to kwestia problematyczna. Dlatego wychodzimy Wam naprzeciw. Oferujemy personalizowane zestawy prezentowe, które ułatwią przekazanie dobrych wieści, poprawią nastrój lub wywołają uśmiech na twarzy.

Nie masz pomysłu na prezent dla swojej ukochanej? Zbliżają się urodziny teścia? Podpowiemy, co może sprawić im radość. A całość pięknie zapakujemy i wyślemy pod wskazany adres w czasie 2 dni roboczych.

A może świeżo palone kawy rzemieślnicze, kawy smakowe, zielone a także bezkofeinowe. Znajdź dla siebie najlepsze ziarna i ciesz się bogatym aromatem.

Opis

Surowiec
Ceramika
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Herbata

Super pomysł na taki zestaw. Chętnie kupiłem i na pewno będę polecać!

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie