ZESTAW SPEEDWAY TEA - RWANDA Z OWOCAMI +  KUBEK
  • ZESTAW SPEEDWAY TEA - RWANDA Z OWOCAMI +  KUBEK
  • kubek żużlowy

ZESTAW SPEEDWAY TEA - HERBATA RWANDA Z OWOCAMI + KUBEK

43,99 zł

NOWOŚĆ!

Wyjątkowy zestaw dla wszystkich fanów żużla! Herbata jest unikatowa, dostępna tylko w naszym sklepie.

Masa netto 70 g + kubek 300ml. Kubek ceramiczny, najwyższej jakości!

"Rwanda z Owocami", której bazą jest czarna afrykańska herbata pochodząca z Rwandy to połączenie liści z Czarnego Lądu, z polskimi owocami. Długie mocno zwinięte listki tej herbaty po zaparzeniu dają napar o zbalansowanej esencjonalności i umiarkowanej mocy, więc można polecać ją na każdą porę dnia. Wyczuwa się przyjemny owocowo-kwiatowy posmak z delikatnym słodkim akcentem.  Propozycja dla osób ceniących umiarkowaną moc i złożony bukiet aromatyczny. Dobrze komponuje się z cukrem trzcinowym bądź miodem. Owa mieszanka tworzy rewelacyjną afrykańsko-polską kompozycję. Idealna dla miłośników herbat.

dostawa w 2-3 dni

Prezent to coś więcej niż rzecz zapakowana w ozdobny papier. Dlaczego? Powodów jest kilka. Prezent wywołuje emocje. Sprawia, że obdarowywany czuje się wyjątkowo. Potrafi też pozytywnie zaskoczyć i doprowadzić do łez. Ale dla wielu z Was jest to kwestia problematyczna. Dlatego wychodzimy Wam naprzeciw. Oferujemy personalizowane zestawy prezentowe, które ułatwią przekazanie dobrych wieści, poprawią nastrój lub wywołają uśmiech na twarzy.

Nie masz pomysłu na prezent dla swojej ukochanej? Zbliżają się urodziny teścia? Podpowiemy, co może sprawić im radość. A całość pięknie zapakujemy i wyślemy pod wskazany adres w czasie 2 dni roboczych.

A może świeżo palone kawy rzemieślnicze, kawy smakowe, zielone a także bezkofeinowe. Znajdź dla siebie najlepsze ziarna i ciesz się bogatym aromatem.

Opis

Surowiec
ceramika