Dzień Dziecka

Jest 53 produktów.

Pokazano 1-15 z 53 pozycji

Aktywne filtry

Dzień Dziecka

Prezenty na dzień dziecka

Zbliża się 1 czerwca, a Ty zastanawiasz się nad upominkiem dla swojej pociechy? W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowe bransoletki, które świetnie spiszą się jako prezenty na dzień dziecka. Dysponujemy biżuterią ozdobioną symbolami i napisami wśród nich różne rodzaje serca, znaku nieskończoności, słowo "córka", "mama" czy "babcia". W naszej ofercie znajdzie się prezent zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Sznurki delikatnych bransoletek dostępne są w różnych kolorach. Zachęcamy do przejrzenia poniższej kategorii i dokładnego zapoznania się z aktualnym asortymentem sklepu.

Delikatna biżuteria dziecięca

Dzieci to delikatne istoty, dlatego wszystko to, co delikatne wspaniale z nimi współgra. Nasza biżuteria dziecięca jest lekka w wyglądzie, może być elementem ledwo zauważalnym lub zupełnie niewidocznym gdy schowana jest pod rękawem bluzy czy kurtki. To wcale nie ujmuje jej znaczeniu. Bransoletki są upominkiem bardzo intymnym mającym przypominać noszącym je osobom, o tym, kto je obdarował. Mają być symbolem pięknej relacji dziecko-rodzic. Nie chcemy zabijać dziecięcej delikatności topornymi, ciężkimi dodatkami. Dlatego stawiamy na delikatność i lekkość, czego efektem jest wygląd naszej biżuterii.

Wygodna bransoletka sznurkowa

Dzieci to niezwykle wrażliwie sensorycznie istoty. Intensywniej niż dorośli odczuwają świat wokół siebie. Wygoda jest dla nich bardzo ważna, w tym komfort noszenia ubrań i innych dodatków. Nie zapomnieliśmy również o tym. Dlatego nasze bransoletki dziecięce stworzone są ze sznurka, który poprzez swoją przyjemną fakturę staje się miły w dotyku nawet dla najmłodszych. Delikatność naszej biżuterii dziecięcej przejawia się nie tylko w jej wyglądzie, ale także w materiale, z którego jest zrobiona. Zależy nam na tym, by prezent na dzień dziecka nie leżał samotnie w szufladzie, lecz by był chętnie noszony.

Bransoletka dziecięca z różnymi symbolami i kolorami sznurka

W naszej ofercie znajdują się modele bransoletek dziecięcych z różnymi symbolami. Dysponujemy biżuterią z ponadczasowym znakiem nieskończoności symbolizującym nieprzerwane, mocne połączenie między dającym a obdarowanym. Ten typ bransoletki to świetny pomysł na prezent nie tylko dla dziewczyn, ale dzięki swojej uniwersalności, także dla chłopaków. Inne symbole to m.in. korona, różnego kształtu serca, połączenie serca ze znakiem nieskończoności oraz słowa. Kupując bransoletkę ze słowem "córka" i jeszcze inną ze słowem "mama" sprawisz swojemu dziecku wyjątkowy upominek, jednocześnie sama nosząc przy sobie symbol waszej miłości. W zależności od rodzaju bransoletki dysponujemy sznurkami w kolorze czarnym, czerwony, błękitnym i różowym.

Wyjątkowy upominek dla dziecka — bransoletka pojedyncza lub w zestawie

Bransoletka sznurkowa to wyjątkowy prezent na dzień dziecka. Jeszcze więcej wyjątkowości dodać może zakup zestawu bransoletek np. zestawu mama+córka lub córka+mama+babcia. Jest to piękny upominek dla dziecka, dzięki któremu będzie pamiętać, jak ważną jest osobą dla reszty rodziny. To mały prezent mający olbrzymią moc łączącą pokolenia. Na naszej stronie zakupisz bransoletki pojedynczo lub w specjalnie skomponowanych zestawach. Delikatność wyglądu, łagodność i przyjemność dotyku, różnorodności symboli i kolorów, prostota i wyjątkowy dodatek będący symbolem rodzicielskiej miłości. Taki prezent niekiedy jest więcej wart niż zabawka, którą dziecko będzie używać przez kilka tygodni, a następnie odstawi w kąt. Bransoletki mogą być noszone przez długie lata i przypominać o tym, jak ważna jest rodzina.

Reklama zbierz swoja oryginalna talie kolekcjonarskich kart żuzlowych